امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146724
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 123
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایشگاه دومین دو سالانه مسابقه عکس غار ایران با همکاری انجمن غار و غارشناسی ایرانیان از شنبه 25 لغایت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایشگاه دومین دو سالانه مسابقه عکس غار ایران با همکاری انجمن غار و غارشناسی ایرانیان از شنبه 25 لغایت 30 بهمن ماه در گالری شماره یک فرهنگسرای ابن سینا برگزار می کند.

این نمایشگاه از آثار برگزیده جشنواره دومین دوسالانه عکس غارهای ایران انتخاب شده و هدف از برگزاری آن حفاظت و کشف غارها، شناسایی فنی و علمی آنها،    شناساندن زیبایی‌ها و شگفتی‌های غار و آشنایی با غارهای معرف ایران و نهایتا شناساندن آنها به عموم و علاقمندان حفظ محیط زیست است.

نکته بارز این نمایشگاه این است که تمامی آثار عکس‌های تخصصی در زمینه محیط زیست و فعالیت‌های فنی غار و زیبایی‌شناختی غار و دیرینه‌شناسی است.

از مهمترین غارهای عکاسی شده در این نمایشگاه کتله خور، نخجیر، قلایچی، پراو، قلعه کرد، پریان، نمکدان یخ‌مراد، کهک وامجک است که تعداد 35 قطعه عکس در ابعاد 50-70 به معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد.

شهروندان و علاقمندان به هنرهای تجسمی می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه، به فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک قدس فاز یک خیابان ایران زمین شمالی مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 8-88366366 تماس بگیرند.

انتهای پیام/و

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها