امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146730
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۲۱
تعداد بازدید: 140
آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  در سمنان اظهار داشت: 1+5 یک گروه شیطانی ...

آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  در سمنان اظهار داشت: 1+5 یک گروه شیطانی و رئیس این گروه، شیطان بزرگ یعنی آمریکاست که نقشه‌های شومی در سر دارد و هیچ‌وقت با صداقت در خصوص مسائل هسته‌ای صحبت نکرده‌اند.

وی با اشاره به درخواست گروه 1+5 در خصوص دومرحله‌ای کردن مذاکرات هسته‌ای، خاطرنشان کرد: نقشه جدید این گروه شیطانی، دومرحله‌ای کردن مذاکرات هسته‌ای بود تا در مرحله اول، کلیات مسئله هسته‌ای ایران را مورد بررسی قرار دهند و به تفاهم برسند و در مرحله دوم با آوردن بهانه‌های مختلف در خصوص مسائل کوچک، حق مسلم مردم ایران را از آن‌ها بگیرند.

نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ملت ایران از نعمت رهبری با تدبیر برخوردار است، تصریح کرد: ولی امر مسلمین جهان با هوشمندی در بهترین زمان دست مذاکره‌کنندگان غربی را رو کرد و خواستار یک مرحله‌ای شدن مذاکرات آن‌هم به‌ صورت شفاف شد.

شاهچراغی عنوان کرد: بسیاری از مردم ایران اسلامی در جریان نقشه شوم شیاطین غربی نبودند که با فرمایشات مقام معظم رهبری در جریان این نقشه شیطانی قرار گرفتند و با همدلی با ولی امر مسلمین جهان، خواستار برداشته شدن تمام تحریم‌ها و انجام مذاکرات هسته‌ای در یک مرحله شدند و سحر ساحران غربی را باطل کردند.

وی در پایان بیان کرد: طبق فرموده قرآن کریم، خداوند همیشه با مسلمانان است و مکر و حیله دشمنان اسلام و مسلمانان را به خودشان برمی‌گرداند و مردم جهان در خصوص مسائل هسته‌ای ایران به‌ خوبی این موضوع را مشاهده کردند.

انتهای پیام/74025/ذ20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها