امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146735
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۲۱
تعداد بازدید: 73
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از دفتر نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس، حلمیه عالی با بیان اینکه برای احیای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از دفتر نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس، حلمیه عالی با بیان اینکه برای احیای تالاب هامون تاکنون اقدام قابل توجهی صورت نگرفته است، خطاب به رئیس سازمان محیط زیست افزود: ‌آیا احیای تالاب‌ها به‌خصوص تالاب هامون، فقط با برگزاری همایش‌ها و سخنرانی‌ها خلاصه می‌شود؟ برای احیای تالاب هامون کدام اقدام اجرایی شده است؟.

وی در ادامه با بیان اینکه چرا پروازهای زابل ـ تهران به بهانه‌های مختلف کنسل می‌شود، تصریح کرد:‌ این موضوع در تابستان و برخی فصول سال به دلیل بدی آب و هوا و طوفان صورت می‌گیرد، اما چرا در بیشتر اوقات سال که مشکل بدی آب و هوا وجود ندارد، پروازها کنسل و به شرایط بد مردم این منطقه توجه نمی‌شود.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ‌از دستور رئیس‌ جمهور در شورای اداری کنارک در مورد ایجاد منطقه آزاد تجاری سیستان، حدود 10 ماه می‌گذرد، خاطرنشان کرد: ‌اما چرا اجرای دستور رئیس جمهور با کندی پیش می‌رود، ایجاد منطقه آزاد تجاری یکی از راه‌های ماندگاری مردم منطقه در جلوگیری از مهاجرت آنهاست.
انتهای پیام/3139/ش

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار