امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۲۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146740
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۲۱
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با شروع به کار مجلس بعد از تعطیلات بهمن ماه بررسی کلیات لایحه بودجه 94 کل کشور ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با شروع به کار مجلس بعد از تعطیلات بهمن ماه بررسی کلیات لایحه بودجه 94 کل کشور که در کمیسیون تلفیق به تصویب رسیده از امروز با حصور نمایندگان ملت در صحن مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود.

حجم لایحه بودجه 94 کل کشور بر اساس پیشنهاد دولت ۸۲۴ میلیارد تومان برآورد شده است که عمده این رقم بودجه بانک‌ها و شرکت‌های دولتی است و حدود ۲۱۶ هزار میلیارد تومان بودجه عمومی دولت شامل بودجه‌های جاری و عمرانی و دستگاه‌های مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری است.

در آغاز این جلسه علنی که به ریاست علی لاریجانی رئیس محلس آغاز شد آیاتی از سوره مبارکه یوسف توسط قاری بین‌المللی کشور منصور قصری‌زاده تلاوت شد که در این آیات پیام قرآن به روشنی بیان شده که می‌فرماید: «قال اجعلنی علی خزائن الارض انی حفیظ علیم» مرا بر خزینه‌های زمین یعنی کشور مصر قرار ده که من هم آگاه به روش خرج کرد اموال و هم امانت‌دار و حفیظ هستم و این چراغ راهی برای اداره کنندگان بودجه بیت المال کشور اسلامی است.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها