امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14675
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۱
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پنجمین جشنواره اجتماعی حضرت ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پنجمین جشنواره اجتماعی حضرت علی‌اکبر که صبح امروز برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: پیروزی بزرگ ملت در تحقق حماسه سیاسی و حضور پرشور در صحنه انتخابات را تبریک می‌گویم. روزی که برای انقلاب یک روز تاریخی و سرنوشت‌ساز و باطل‌کننده سحرهای دشمن شد.

وی افزود: دشمنان تلاش فزاینده‌ای در این 34 سال و به خصوص 4 سال اخیر کردند تا با دروغ و شایعه‌‌های بی‌اساس انقلاب را در دنیا منزوی و طرفداران پرتعدادش را نسبت به این انقلاب مردد کنند.

نقدی ادامه داد: انتخابات ریاست جمهوری سحر رسانه‌ای و دروغ‌پراکنی های دشمنان را باطل کرد و به زودی شاهد تحولات بزرگی در دنیا خواهیم بود که نتیجه حضور و حماسه‌آفرینی سیاسی ملت ماست. همه این پیروزی‌ها مرهون بیداری، هوشیاری و در صحنه بودن ملت است.

نقدی با بیان اینکه اساسی‌ترین و عمده‌ترین سرمایه یک نظام سرمایه‌ انسانی است، گفت: در تمام طول تاریخ ملتی به عظمت، بزرگی، پایداری و با ایمان راسخ مانند ملت ایران نخواهیم یافت که سرمنشا همه موفقیت‌ها همین است. ما باید این موفقیت را پایدار کنیم و این پایدار کردن مستلزم توجه به نسل جوان است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه تصریح کرد: اوج تکامل انسان از لحاظ جسمی در جوانی است همچنین شاهدیم در عرصه علمی بزرگترین دانشمندان و محققان مهمترین دستاوردشان را در جوانی به دست آوردند و از طرف دیگر نقطه آغازین تکامل تربیتی یک فرد در سنین جوانی است.

وی تاکید کرد: توجه به قشر جوان بسیار مهم و در تعیین آینده جامعه سرنوشت‌ساز است و این جشنواره نیز در راستای همین موضوع برگزار شده است.

نقدی خاطرنشان کرد: اینکه همه فرماندهان ما در دفاع مقدس جوان بودند یک استثنا نیست بلکه یک قاعده است و اگر امروز در حوزه انرژی‌ هسته‌ای، سلول‌های بنیادی، نانو و عرصه فضا پیش‌برندگان همگی جوان هستند نیز موید همین موضوع است.

وی در ادامه تصریح کرد: از طرف دیگر دشمن نیز بیشترین سرمایه گذاری و قوای خود را بر روی قشر جوان متمرکز کرده تا آنان را زمینگیر کند. به عنوان مثال سال گذشته 700 تن مواد مخدر در کشور کشف شد که از کل جهان بیشتر است و به این دلیل است که آمریکا در همسایگی ما بر روی کشتزارهای خشخاش و مواد مخدر خیمه زده و با ابزار علمی و مکانیزه تولیدات این حوزه را چندین برابر کرده و به شکل انبوه به کشور ما می‌ریزد.

نقدی تاکید کرد: در خصوص مشروبات الکی نیز به همین صورت است. آمریکا مواد مخدر و مشروبات الکی را برای قاچاقچیانی که می‌خواهند آن را وارد کشور ما کنند بیمه کرده. از طرف دیگر 120 کانال ماهواره‌ای برای تخریب جوانان ما به وجود آورده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه باید برنامه‌های بسیار قوی برای جوانان داشته باشیم، اظهار داشت: حماسه 24 خرداد مرهون حضور جوانان بود و این عظمت و بزرگی را آنان آفریدند.

نقدی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ایثارگری جوانان اظهار داشت: ما در سال گذشته شاهد از خودگذشتگی دو دانشجوی چابهاری بودیم که با تروریست آمریکایی مقابله کردند و به شهادت رسیدند و اینها فهمیده‌های انقلاب هستند.

وی ادامه داد: نمونه دیگر ایثارگری جوانان رامین رسولی جانباز فتنه 88 است که در این راه دو چشم خود را از دست داد. و دختر جوانی که برای ایمان و آرمانش این جانباز را برای همسری انتخاب کرد و این عظمت انقلاب ما را نشان می‌دهد. و دشمن باید از این جوانان بترسد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان خاطرنشان کرد: ما باید از این ظرفیت‌ها استفاده کینم و رسانه‌ها بایستی وارد لایه‌های زندگی این جوانان شوند و آنها را به عنوان الگو به جامعه بشری معرفی کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها