امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146764
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 43
رضا تقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس‌، با اشاره به دستورالعمل یکصد و سی‌ و دومین جلسه شورای شهر تهران، اظهار داشت: در ...

رضا تقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس‌، با اشاره به دستورالعمل یکصد و سی‌ و دومین جلسه شورای شهر تهران، اظهار داشت: در این جلسه با توجه به زمان اندک باقی مانده به زمان برگزاری انتخابات شورایاری& zwnj;ها، بررسی دستورالعمل برگزاری انتخابات در دستور کار اعضا قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با توجه به پیشنهادات و نظرات مطرح شده از سوی اعضای شورای شهر تهران، هیات نظارت بر انتخابات، ستاد هماهنگی شورایاری‌ها و همچنین فرمانداری و وزارت کشور، زمان انتخابات 15 اسفند تعیین شد.

تقی‌پور با تاکید بر اینکه زمان برگزاری انتخابات شورایاری‌ها 15 اسفند ماه قطعی است، گفت: احتمال دارد با توجه به درخواست مناطق و عدم آمادگی آنها انتخابات در دو مقطع زمانی 15 و 22 اسفند برگزار شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران دلیل زمان دو روزه برای انتخابات را، صرفه‌جویی در نفرات مورد نیاز در حین اجرا و نظارت دانست و گفت: با توجه به اینکه این انتخابات محلی است این تصمیم گرفته شده است.

وی افزود: نظارت بر انتخابات توسط هیات نظارت بر انتخابات و هیات مرکزی انجام خواهد شد و به زودی این هیات در سطح مناطق و محلات خود ناظرین مورد نظر را انتخاب خواهد کرد.

تقی‌پور همچنین با اشاره به تمهیدات لازم جهت امنیت انتخابات شورایاری‌ها گفت: این بخش از کار نیز توسط نیروی انتظامی انجام خواهد گرفت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در پایان در خصوص زمان تبلیغات داوطلبین انتخابات شورایاری‌ها گفت: از 6 تا 13 اسفند داوطلبین می‌توانند تبلیغات مورد نظر خود را طبق ضوابط و قوانین انجام دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها