امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146770
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به روند رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی در قوه قضاییه گفت: ما از قوه قضاییه انتظار داریم با قاطعیت تمام بدون نگاه کردن به حواشی پرونده و افرادی که پشت یک ماجرای متهم خود را مخفی می‌کنند و یا به حمایت از آن برمی‌خیزند به پرونده رسیدگی کنند.
وی افزود: کار نباید به گونه‌ای باشد که اگر فردی از حمایت حامیان قدرتمند برخوردار نبود با وی برخورد قانونی در قوه قضاییه صورت گیرد اما فردی که از اینگونه حمایت‌ها برخودار است در حاشیه امنی قرار داشته باشد.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: ما به قوه قضاییه این امید را داریم که بتواند در پرونده مهدی هاشمی نیز سربلند بیرون آید و آنچه که قانون ایجاد می‌کند برای این متهم نیز حکم را صادر  کند و در مقابل فشارها مقاومت کند. دعای خیر مردم و ایثارگران پشت سر آنهاست و رضایت الهی نیز پشت صدور این احکام خواهد بود و بدون هیچ تبعیضی به قانون عمل کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها