امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۰۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146805
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 13
امیرمحمد بهشت آیین دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ضمن محکوم کردن

امیرمحمد بهشت آیین دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی چپل هیل که به کشته شدن 3 دانشجوی مسلمان در آمریکا منجر شد، گفت: این حادثه نشان از بغض و کینه غرب و آمریکا علیه اسلام و مسلمانان دارد.

وی افزود: حادثه تروریستی چپل هیل نشان از عدم پایبندی غرب به حقوق بشر دارد. درحقیقت شعار آزادی و حقوق بشر ویترین غرب است تا در پشت آن بتوانند اقدامات ضد حقوق بشری خود را انجام دهند.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه غرب و آمریکا با جنایاتی که تا به حال انجام داده‌اند، نمی‌توانند ادعای مدافع حقوق بشر بودن داشته باشند، گفت: تصویر اعتراض مسلمانان در مقابل کاخ سفید و اقامه نماز نشان از به لرزه درآمدن پایه‌های این کاخ دارد.

بهشت آیین تصریح کرد: غرب بخاطر بیداری اسلامی که در منطقه رخ داد و همچنین نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی احساس ترس کرده است به همین خاطر بدنبال مخفی کردن موج اسلام خواهی در جهان است.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد ادامه داد: غرب تنها راهی که پیش پای خود برای مهار موج اسلامخواهی در جهان می‌بیند، انجام پروژه اسلام هراسی است.

این فعال دانشجویی در پایان با اشاره به دست برتر اسلام در مقابل غرب گفت: حادثه تروریستی چپل هیل و سکوت مدعیان دفاع از حقوق بشر، سقوط گفتمان غرب درمقابل گفتمان اسلام را یکبار دیگر ثابت کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار