امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146814
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد‌حسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد‌حسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه در تذکری شفاهی در نوبت بعد‌ازظهر صحن علنی مجلس خطاب به رئیس‌ جمهور اظهار داشت: افزایش حقوق بازنشستگان به ویژه شاغلان در قانون بودجه 20 درصد بود، اما اکنون با 14 درصد پیش‌بینی‌ای که هست، بازنشستگان در مضیقه هستند.

وی افزود: ما در همین قانون بودجه، 590 هزار میلیارد تومان به بنگاه‌های دولتی اختصاص دادیم که اگر در آن صرفه‌جویی شود می‌تواند 4 تا 5 درصد در حقوق بازنشستگان افزایش ایجاد کرد و 20 درصد قانون بودجه را در سال جاری تحقق ببخشیم.

میرمحمدی با تأکید بر اهتمام مجلس بر اجرای این قانون در تذکر دیگری خاطرنشان کرد: وزیر جهاد کشاورزی توجه بیشتری به کشاورزان و دامداران بکند، هنوز یارانه شیر در 3 ماهه اول پرداخت نشده است و تأکید بر این است که کشاورزان که نقدینگی ندارند اقدام عاجلی برایشان صورت گیرد تا بتوانند از یارانه منتفع شوند.

وی با اشاره به لزوم رسیدگی به وضعیت استخدام نیروهای شاغل در پست‌های توزیع برق منطقه‌ای توسط وزیر نیرو بیان داشت: برابر ابلاغیه مقام معظم رهبری نیروهای مشاغل حاکمیتی باید در استخدام باشند.

نماینده گلپایگان در مجلس گفت: تعیین وضعیت معلمان پیش‌ دبستانی و شرکتی در مدارس در دستور کار وزیر آموزش و پرورش قرار گیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها