امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۰۶:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14682
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۳
تعداد بازدید: 157
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجمع فرزندان شاهد ایران اسلامی به منظور حضور حماسی مردم در انتخابات بیانیه‌ای صادر کرد که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجمع فرزندان شاهد ایران اسلامی به منظور حضور حماسی مردم در انتخابات بیانیه‌ای صادر کرد که در آن آمده است: سلام و درود خالصانه بر مردم حماسه ساز و افتخارآفرین ایران اسلامی که بار دیگر آوای عزت، سربلندی و عظمت حضورشان در انتخابات در پهنه گیتی طنین انداز شد. این حماسه سیاسی غرور آفرین را محضر مبارک مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و منتخب مردم جناب آقای دکتر روحانی، رئیس جمهور محترم نظام جمهوری اسلامی ایران تبریک می‌گوییم.

این بیانیه می‌افزاید: خدا را شاکریم که فصل بهار امسال با جشن، نشاط، امید و حماسه آفرینی مردم مواجه شد حقیقتاً در این فضای حماسی و جشن انقلاب اسلامی جای شهدای عزیزمان و امام شهیدان خالی است. مجمع فرزندان شاهد ایران اسلامی متشکل از فرزندان و یادگاران شهداء، از مردم فهیم، آگاه و حماسه آفرین ایران اسلامی که بار دیگر به دشمنان ثابت کردند ذره‌ای از حمایت و پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی و آرمان‌های شهیدان عقب ننشسته‌اند و با وجود تحریم‌ها، دسیسه‌ها و ترفندها همچنان عهد و میثاق مستحکم خود را با مقام معظم رهبری استمرار می‌بخشند، تقدیر و سپاسگزاری می‌نماید.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: بی شک پس از برگزاری انتخابات وظیفه همه مردم و مسئولان حمایت و کمک به رئیس جمهور منتخب مردم خواهد بود تا انشاءالله مشکلات کشور مرتفع و این حماسه سیاسی مقدمه‌ای برای خلق حماسه بزرگتر یعنی حماسه اقتصادی باشد. مجمع فرزندان شاهد ایران اسلامی از فرزندان شاهد سراسر کشور و آینده سازان ایران اسلامی می‌خواهد که انشاءالله با عزمی انقلابی و روحیه ایثارگری منحصر به فردشان، آمادگی نقش آفرینی و مشارکت خود را به منظور بستر سازی برای خلق حماسه اقتصادی داشته باشند و در این مسیر گام بردارند تا در آینده نزدیک شاهد بالندگی و عزتمندی بیشتر کشور در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی باشیم. انشاءالله.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار