امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146833
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 32
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، روز گذشته حکم 3 نانوایی و یک میوه فروشی متخلف که ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، روز گذشته حکم 3 نانوایی و یک میوه فروشی متخلف که برای مرتبه سوم در سال جاری مرتکب تخلف شده بودند اجرا و پارچه (بنر) برابر قانون نظام صنفی به دلیل کم فروشی و گرانفروشی با حضور دو رئیس شعبه اداره کل تعزیرات حکومتی تهران در محل نصب شد.

مصطفی متو، رئیس گشت سیار شعبه 36 تعزیرات استان تهران گفت: حکم دو واحد نانوایی واقع در خیابان پیروزی و افسریه پس از سومین مرتبه تخلف تعزیراتی و بنا به ماده 58 قانون نظام صنفی کشور اجرا و پارچه‌های نصب شده به مدت دو هفته در این واحدهای صنفی نصب خواهد بود.

ناصر مدیحی طامه، رئیس شعبه 14 تعزیرات استان تهران نیز از نصب پارچه در دو واحد صنفی دیگر خبر داد و افزود: یک میوه فروش گرانفروش و یک نانوایی متخلف کم فروش که برای مرتبه سوم تخلف خود را تکرار کرده بودند برابر ماده 57 و 58 قانون نظام صنفی محکوم به نصب پارچه به مدت دو هفته در محل کسب شدند که این حکم از امروز اجرایی شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها