امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146837
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا جزینی در نشست آموزشی دبیران شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان‌های سراسر کشور به سی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا جزینی در نشست آموزشی دبیران شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان‌های سراسر کشور به سی و ششمین سالگرد انقلاب اسلامی و دستاوردهای جهانی و داخلی این انقلاب اشاره کرد.

وی گفت: اثبات توانایی قدرت اسلام، از انزوا درآمدن اسلام و تشیع، گرایش به حجاب در جهان اسلام، ‏اسلام‌گرایی در خاورمیانه، قدرت یافتن ایران در جهان و منطقه، رهایی ایران از چنگال انحصارطلبی آمریکا، اصلاح و اسلامی ‏شدن احکام قضایی و اجرای احکام و حدود الهی، خودباوری فرهنگی، استقلال فرهنگی، تقویت ارزش‌ها، معنویت، ایثار و شهادت طلبی، ملی شدن بانک‌ها، توسعه مبادلات کشور، توجه به وضع مستضعفین، پیشرفت مناطق روستایی و تاسیس سپاه و ‏بسیج بخشی از این دستاوردها می‌باشد.

‏وی در ادامه بر گسترش روحیه تعاون، همکاری و احساس مسئولیت نسبت به یکدیگر در بین توده مردم به منظور مبارزه فراگیر با اعتیاد و قاچاق مواد مخدر تاکید و سرمایه‌گذاری در آموزش را امری ضروری برشمرد و گفت: باید برای رشد و پیشرفت کارکنان سرمایه‌گذاری کرد.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر افزود: اگر افراد برای مشاغل و مسئولیت‌های بالاتر آماده نشده باشند، ترفیع از داخل سازمان فاجعه‌آفرین است. سازمان‌هایی کارکنان وفادار دارند که در تعلیم و تربیت، آموزش و پیشرفت مستمر آنان سرمایه‌گذاری می‌کنند.

جزینی تصریح کرد: بدون تردید، آموزش و رشد کارکنان گران قیمت است، سرمایه‌گذاری در آموزش در همه کشورها رو به افزایش است، چون دانش است که کارها را در مسیر درست قرار می‌دهد و کار ‏موفق را از ناموفق تمییز می‌دهد. چرا که نادانی و بی‌دانشی حتی یک نفر هم ممکن است منافع ملی را به خطر اندازد.

وی ادامه داد: پس ‏برای موفقیت در هر زمینه‌ای باید دانش کسب کرد و آموزش دید.‏ یادگیری اجتماعی، یک تأثیرگذاری دوسویه دارد که بین فرد و محیط اجتماعی صورت می‌گیرد.

وی افزود: رسالت اصلی ما در حوزه پژوهش ستاد مبارزه با مواد مخدر، آفرینش و تولید دانش به صورت‌های گوناگون و از جمله آفرینش دانش فنی و فناوری است و در حوزه آموزش، گسترش و توزیع دانش با انجام کارهای پژوهشی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

جزینی گفت: به هر تقدیر ما دو نوع آموزش داریم یکی در داخل دبیرخانه است و دیگری آموزش همگانی پیشگیری از جرم برای مردم است که باید سرمایه‌گذاری زیادی در این بخش بشود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها