امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146842
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، باقر لاریجانی معاون علوم پزشکی رئیس دانشگاه آزاد در آیین گشایش دستاوردهای آموزشی، پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، باقر لاریجانی معاون علوم پزشکی رئیس دانشگاه آزاد در آیین گشایش دستاوردهای آموزشی، پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد واحد تهران، اظهار کرد: پزشکی برای دانشگاه آزاد یک برند است و ما باید تلاش کنیم این برند جایگاه خود را حفظ کند و خود را بیش از پیش نشان دهد.

وص تصریح کرد: یکی از این مشکلات در این مسیر مشکلات اعتباری و مالی است که باید حل شود و از سوی دیگر دانشگاه آزاد باید خود را با پزشکی مدرن همراه و هم‌قدم کند و توان رقابتی با مراکز داخلی و خارجی را پیدا کند تا مطرح شود چرا که برای جهش لازم است تا وارد رقابت‌ها و معادلات بین‌المللی شود.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی و مجموعه پزشکی کشور باید به هم کمک کنند تا گسترش یافته و سامان یابند و زمانی که مشکلی در یکی از مراکز ایجاد شود همه آنها به خصوص دانشگاه علوم پزشکی واحد تهران از آنها حمایت کنند.

وی تأکید کرد: هر دانشگاه باید براساس مصوبه شورای دانشگاه مبنی بر ترسیم نقشه برای آینده هر دانشگاه پزشکی توسط خود آن دانشگاه آینده را برای خود مجسم کنند و بررسی کنند که چگونه می‌توانند به سمت آینده و اهداف آینده حرکت کنند و به یک برند تبدیل شوند.

لاریجانی تاکید کرد: دانشگاه آزاد چالش‌های اعتباری زیادی دارد ولی به همت دکتر میرزاده در تلاش هستیم تا مشکلات اعتباری مجموعه پزشکی حل شود و در سال گذشته برای تجهیز بیمارستان‌های این دانشگاه و سامان‌بخشی آنان حرکت کردیم که این حرکت نیازمند 250 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری است.

لاریجانی گفت: تاکنون چند بیمارستان توسط دانشگاه آزاد تاسیس شده و تا سال آینده نیز چند بیمارستان به آنها اضافه خواهند شد و بر همین اساس تمام واحدهای پزشکی دانشگاه آزاد یا بیمارستانی دارند یا در حال افتتاح آن هستند و یا طرح آن تصویب شده است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها