امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146844
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، غلامحسین آرام در حاشیه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان تهران در جمع خبرنگاران درباره ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، غلامحسین آرام در حاشیه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان تهران در جمع خبرنگاران درباره مصوبات این کارگروه اظهار داشت: کارگروه پسماند شهرستان براساس دستورالعمل و اختیارات قانونی به صورت مرتب و ماهانه در طول سال برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: حدود 8 هزار تن در طول روز تولید پسماند داریم و حدود 60 هزار تن نیز مخلوط نخاله ساختمانی در تهران تولید می‌شود که باید برای ساماندهی این پسماندها تصمیماتی اتخاذ شود.

آرام بیان داشت: در خصوص پسماندهای ساختمانی، در آینده قراردادهایی با شرکت‌های خصوصی منعقد می‌شود که نسبت به جمع‌آوری و ساماندهی این نوع پسماندها اقدام شود.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران درباره پسماندهای بیمارستانی اظهار داشت: جلسات مختلفی در این خصوص برگزار شده است و دستگاه‌های مرتبط باید همکاری بیشتری را برای جمع‌آوری، دفن و بی‌خطرسازی این نوع زباله‌ها در دستورکار داشته باشند.

وی ادامه داد: در منطقه 18 و 19 شهر تهران و در خلازیر و تقی‌آباد نیز جمع‌آوری ضایعات و سوزاندن آن را داریم که این اقدام، مشکلات عدیده‌ای را برای اهالی آن منطقه به وجود آورده است، لذا در این جلسه مصوب شد تا سه ماه آینده سازمان پسماند شهرداری تهران، منطقه 18 و 19 محیط زیست باید در این خصوص برنامه‌ای را تدوین و راهکارهای لازم را ارائه دهد.

آرام درباره مشکلات ارتش و شهرداری تهران در خصوص گودال سیاه‌کوه اظهار داشت: با توجه به گزارش‌هایی که شهرداری تهران و نماینده ارتش در این جلسه ارائه داد، مقرر شد جلسه دیگری برگزار شود و نظر نهایی را در خصوص تخلیه نخاله‌های ساختمانی در این محل برگزار و نتیجه نهایی را اعلام کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها