امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146847
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز در حاشیه هشتمین همایش مسئولان

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز در حاشیه هشتمین همایش مسئولان استانی ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش‌آموزی که در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: راهیان نور امسال در حوزه دانش‌آموزی با موفقیت پیش می‌رود و امروز از مرز نیم میلیون نفر گذشته است.

وی ادامه داد: امسال نیز راهیان نور با جشنواره سرزمین نور شروع می‌شود و برنامه‌های هنری بسیار جذاب از 10 تا 20 اسفند ماه پیش‌بینی شده است و بعد حرکت دانشجویان شتاب می‌گیرد و برنامه‌های خوبی پیش‌بینی کرده‌اند.

سردار نقدی افزود: کارهای فرهنگی و هنری بسیار جذابی برای راهیان نور امسال پیش‌بینی شده است که امیدواریم مورد استفاده همه زائران قرار گیرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به این پرسش که «روزنامه عکاض اعلام کرده که به زودی انصارالله متوجه خواهد شد که نمی‌تواند یمن را از کشورهای حاشیه خلیج فارس جدا کند حال دیدگاه شما چیست؟ »یادآور شد: جغرافیای یمن سرجای خودش است و پیروزی یمن یکی از پیروزی‌های آزادیخواهان در دهه اخیر است.

وی اضافه کرد: خلوص پیروزی اهمیت و عمق مردمی بودن این پیروزی را می‌توان از فرار کشورهای شیطان‌صفت و تعطیلی سفارتخانه‌های آنها فهمید.

وی در خصوص تضمین موفقیت برنامه‌های بسیج دانش‌آموزی خاطر نشان کرد: یکی از پر جوش‌ترین و فعال‌ترین اقشار بسیج ، بسیج دانش‌آموزی است و اخیرا یک قدم تحولی بزرگی در بسیج دانش‌آموزی برداشته شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: مسئولیت واحدهای بسیج دانش‌آموزی که در طول بیش از 30 سال از تاسیس بر عهده معلمان بود، به خود دانش‌آموزان سپرده شد و در مدتی که این کار شروع شده است آثار خود را به خوبی نشان می‌دهد.

وی بیان داشت: نسل جوان و چهارم انقلاب که دانش‌آموز هستند می‌توانند با قوت کارها را تحویل گیرند و پرنشاط و قوی آن را پیش ببرند و خیلی از این تحول که صورت گرفته است راضی هستیم.

سردار نقدی خاطر نشان کرد: اگر سند تحول به خوبی و کامل پیاده شود خروجی آن مدرسه یک بسیجی است ولو این که سازمان بسیج هیچ تلاش مضاعفی نکند و خروجی آموزش و پرورشی که بر اساس سند تحول اداره شود یک بسیجی است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها