امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146856
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسعود حبیبی در مراسم افتتاح هتل بیمارستان هلال احمر، گفت: مجتمع دارویی درمانی ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسعود حبیبی در مراسم افتتاح هتل بیمارستان هلال احمر، گفت: مجتمع دارویی درمانی هلال احمر ایران مراکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی، همودیالیز، پوست، نفولوژی، پایش سلامت و طب کار دارد.

وی ادامه داد: در سال 90 چشم‌اندازی برای خود ترسیم کردیم که ستون اصلی آن توسعه درمانگاه‌های چشم‌پزشکی‌مان بود. در این راستا درمانگاه‌های خود را از تعداد 4 به 8 رساندیم و مجوز یک بیمارستان را برای چشم‌پزشکی گرفتیم.

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال احمر افزود: در شهریور 92 مرکز درمان ناباروری را احداث کردیم که خوشبختانه در یک سال گذشته بیش از 3 هزار زوج به آن مراجعه کرده و 39 درصد میزان درمان بوده است.

حبیبی با بیان اینکه مرکز سلول‌درمانی در درمان پوست نیز در این مجتمع راه اندازی شده است، گفت:‌امیدواریم بتوانیم با همکاری رویان سلول‌درمانی را برای درمان سایر بیماری‌ها گسترش دهیم.

وی در مورد لزوم تأسیس هتل بیمارستان در مجتمع دارودرمانی هلال احمر، گفت: سال گذشته به این ضرورت رسیدیم که مرکز خاصی باید برپا شود تا چند صد بیمار خارجی که برای درمان به ما مراجعه می‌کنند، در آن اقامت داشته باشند و مشکلاتی نظیر تأمین محل اقامت آنها را نیازارد.

حبیبی خاطرنشان کرد: در این زمینه کل فرآیند درمان به وسیله نیروهای ما مدیریت شده و با راه‌اندازی سوئیت‌های مجهز بیماران از سردرگمی خارج شده و با خشنودی پس از درمان کشور را ترک می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها