امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146857
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام عبدالحسین معزی در مراسم افتتاح هتل بیمارستان هلال احمر با تبریک ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام عبدالحسین معزی در مراسم افتتاح هتل بیمارستان هلال احمر با تبریک سی و ششمین سال پیروزی انقلاب، گفت:‌ یکی از وظایف هلال احمر تسکین آلام بشری است.

وی افزود: اقدامات هلال احمر کار نیست، بلکه خدمت است که با هدف انساندوستی، نوعدوستی و احترام به انسان از هر قوم، قبیله، نژاد و رنگی نشأت می‌گیرد.

نماینده ولی فقیه در هلال احمر خاطرنشان کرد: در بازدید خود از مجتمع دارویی درمانی هلال احمر ایران دو نکته دریافت کردم، اول بخش دیالیز نظر من را جلب کرد که چگونه در این بخش به درد و آلام بیماران رسیدگی می‌شود و دوم بخش درمان ناباروری.

وی در خصوص بخش درمان ناباروری خاطرنشان کرد: این افرادی که در درمان ناباروری زوجین تلاش می‌کنند، بدانند که کودکی که به دنیا می‌آید شاید امام خمینی، فردوسی و یا ابن سینا شود.

معزی ادامه داد: دهه 20 در ایران دهه توهین به دین بود و زیر نظر حزب توده انواع توهین‌ها به دین صورت می‌گرفت، آنها می‌گفتند دین افیون توده‌هاست، دین ضد علم و ضد زن است.

نماینده ولی فقیه در هلال احمر تاکید کرد: اکنون ما علم و دین را در کنار یکدیگر می‌بینیم که در ایران خیلی عالی با هم سازش دارند.

وی با اشاره به پذیرش گردشگران سلامت، گفت: اگر خوب نگاه کنیم یکی از نکات صدور انقلاب همین است که توریست‌ها به ایران می‌آیند و برای درمان خود آرامش داشته باشند.

معزی با بیان اینکه گردشگری سلامت یکی از 4 منبع اصلی درآمد انگلستان محسوب می‌شود، گفت: ما نیز باید به جایی برسیم که از گردشگری سلامت چرخ خود را بچرخانیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها