امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146874
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در حالی که اقدامات و تلاش‌های انتخاباتی در انگلیس از سوی احزاب شدت گرفته، ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در حالی که اقدامات و تلاش‌های انتخاباتی در انگلیس از سوی احزاب شدت گرفته، رسانه‌ ‌ها از تصمیم شهردار لندن برای لغو تابعیت آمریکایی خبر می‌دهند.

انتخابات سراسری در انگلیس که قرار است ماه می سال جایر میلادی برگزار شود، احزاب و شخصیت‌های سیاسی را به تکاپو واداشته است. یکی از شخصیت‌های ارشد عضو محافظه‌کار و از هم حزبی‌های دیوید کامرون، شهردار لندن است کسی که برخی لقب «نخست‌وزیر آینده» را به او می‌دهند.

به گزارش گاردین،‌ «بوریس جانسون» شهردار پایتخت انگلیس که متولد نیویورک و دارای تابعیت مضاعف است، درصدد از بین بردن یک مانع قانونی برای تعیین شدن به عنوان نخست‌وزیر است و آن داشتن تابعیت آمریکایی است.

این پایگاه انگلیسی گزارش داد که جانسون تاکید کرده که به دنبال لغو تابعیت آمریکایی خود است. وی گفت: «دلیلی که من دارم به این موضوع(لغو تابعیت آمریکایی) فکر می‌کنم، آن است که من تعهدم همیشه به انگلیس بوده و خواهد بود».

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها