امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146900
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 10
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، حجم تخریب در «عین العرب» در 4 ماه درگیری‌، دیدار خانواده‌های ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، حجم تخریب در «عین العرب» در 4 ماه درگیری‌، دیدار خانواده‌های مهندسان ربوده& zwnj;شده ایرانی در سوریه با امیرعبداللهیان و تشکیل کمیته ویژه پیگیری، تأکید مجدد تونس بر لزوم از سرگیری روابط با دمشق، اظهارات معاون وزیر خارجه کشورمان مبنی بر اینکه مردم سوریه همانطور که مبارزه با تروریسم را مدیریت کردند روند حل سیاسی را نیز پیش می‌برند، اهم اخبار سوریه در 24 ساعت گذشته را شامل می‌شود.

تحولات میدانی

حجم تخریب در «عین العرب» در 4 ماه درگیری‌

گزارش تحلیل عکس‌های ماهواره‌های آمریکایی از «عین العرب» سوریه پس از آزاد شدن منتشر شد. بخشی از این گزارش حاکی از تخریب 3 هزار خانه در این شهر است.

تحولات سیاسی

دیدار خانواده‌های مهندسان ربوده‌شده ایرانی در سوریه با امیرعبداللهیان/ تشکیل کمیته ویژه پیگیری

معاون وزیر امور خارجه با یادآوری تأکیدات وزیر خارجه کشورمان برای پیگیری جدی موضوع تعیین سرنوشت و آزادی فوری 2 مهندس ربوده‌شده در سوریه گفت: در این خصوص کمیته ویژه‌ای برای روشن‌سازی آخرین وضعیت و سرنوشت آنها تشکیل شده است.

تأکید مجدد تونس بر لزوم ازسرگیری روابط با دمشق

وزیر خارجه تونس بار دیگر تأکید کرد که باید سفارت سوریه در این کشور بازگشایی شود و روابط دیپلماتیک و کنسولگری از سر گرفته شود.

مردم سوریه همانطور که مبارزه با تروریسم را مدیریت کردند روند حل سیاسی را نیز پیش می‌برند

معاون وزیر خارجه با بیان اینکه تنها مردم سوریه هستند که باید درباره تعیین سرنوشت خویش تصمیم بگیرند، گفت: همانطور که حکومت و مردم سوریه مبارزه با تروریسم را با قدرت مدیریت کردند، روند حل سیاسی را نیز با صلابت مدیریت می‌کنند.

آیا واشنگتن و دمشق این بار در «جنوب سوریه» رو در روی هم قرار می‌گیرند؟

یک تحلیل‌گر برجسته مسائل خاورمیانه به بررسی عوامل و نتایج احتمالی جنگ دولت سوریه در جنوب این کشور علیه تروریست‌ها پرداخت و تأکید کرد که اگر سوریه در این جنگ پیروز میدان باشد، عملا داعش به پایان خواهد رسید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها