امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14692
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۳
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه عصر امروز (دوشنبه) اعضای کمیسیون متبوعش به ارائه گزارشی از این جلسه پرداخت و اظهار داشت: در ابتدای این جلسه، اعضای کمیسیون خلق حماسه سیاسی ملت ایران را محضر مقام معظم رهبری تبریک گفته و انتخاب ملی دکتر روحانی را نیز به ایشان تبریک گفتند.
 
وی افزود: در ادامه این جلسه، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بر ضرورت وحدت، همدلی و یکپارچگی ملی و همچنین ضرورت همکاری همه‌جانبه با منتخب ملت تأکید کرد.
 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه یادآور شد: سپس انتخابات اعضای جدید هیئت رئیسه کمیسیون برگزار شد و بر این اساس، آقایان بروجردی با 14 رأی به عنوان رئیس، دستغیب با 20 رأی و حقیقت‌پور با 12 رأی به عنوان نواب اول و دوم هیئت رئیسه، بنده با 13 رأی به عنوان سخنگو، محمدحسن آصفری با 19 رأی و سید فتح‌الله حسینی با 17 رأی به عنوان دبیران اول و دوم برای مدت یک سال انتخاب شدند.
 
نقوی در خاتمه تصریح کرد: اعضای هیئت رئیسه کمیته‌های سیاست خارجی، امنیت داخلی و دفاعی کمیسیون در جلسه بعدی انتخاب خواهند شد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها