امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146923
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 240
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، اگر بانای استرالیایی تبار دعوت ریچی را بپذیرد، در نقش کاراکتر پدر شاه آرتور ایفای نقش خواهد کرد. کاراکتر پدر شاه آرتور ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، اگر بانای استرالیایی تبار دعوت ریچی را بپذیرد، در نقش کاراکتر پدر شاه آرتور ایفای نقش خواهد کرد. کاراکتر پدر شاه آرتور در داستان فیلم تاریخی و اکشن گای ریچی نقش بسیار مهمی در ماجراها دارد و اهمیت نقش او، کمتر از نقش خود شاه آرتور نیست.

به همین دلیل، گای ریچی به دنبال بازیگر سرشناس و نسبتا جوانی است که برای تماشاگران سینما هم قابل قبول باشد و کارهای او را روی پرده سینما دنبال کنند.

اریک بانا این روزها مشغول مطالعه فیلمنامه «شاه آرتور» است و هنوز جوابی به ریچی نداده است. اما نزدیکان بازیگر می‌گویند او بازی در این نقش را قبول خواهد کرد.

«شاه آرتور» قرار است به صورت یک تریلوژی (سه گانه) تولید شود و بازیگران خود را برای مدتی طولانی درگیر کار فیلمبرداری خواهد کرد. به این ترتیب، آن ها وقتی برای حضور در پروژه‌های دیگر را نخواهند داشت.

چارلی هونام در این مجموعه فیلم در نقش شاه آرتور بازی خواهد کرد. جود لا هم کاراکتر منفی داستان قسمت اول است. دجیمون هونسو بازیگر سیاه پوست سینما هم در یکی از نقش‌های مهم «شاه آرتور» حضور خواهد داشت.

فیلمنامه این درام ماجراجویانه تاریخی را جابی هارولد تهیه کننده اکشن علمی تخیلی «لبه فردا» (با بازی تام کروز) نوشته است. کمپانی برادران وارنر تهیه کننده این فیلم 100 میلیون دلاری است.

در حالی که هنوز زمان شروع کار فیلم برداری فیلم تعیین نشده، تاریخ 22 ژولای سال 2016 برای زمان نمایش عمومی آن انتخاب شده است.

اریک بانا دو سال قبل در نقش کاراکتر منفی قسمت اول سری جدید مجموعه فیلم علمی تخیلی «سفرهای ستاره ای/ پیشتازان فضا» بازی کرد و با استقبال منتقدان سینمایی روبرو شد.

سال گذشته میلادی او فیلم ترسناک «ما را از شیطان برهان» را روی پرده سینماهای جهان داشت.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها