امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146924
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 197
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ نام‌نویسی دوره‌های آموزش تلفنی قرآن کریم دارالقرآن خانه کارگر در سال 1394 در رشته‌های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ نام‌نویسی دوره‌های آموزش تلفنی قرآن کریم دارالقرآن خانه کارگر در سال 1394 در رشته‌های حفظ، روخوانی و مفاهیم قرآن کریم آغاز شد.

این دوره‌ها در رشته حفظ قرآن با عنوان طرح ملی «تلفنی حافظ قرآن شوید»، مفتاح «آموزش تلفنی مفاهیم قرآن کریم» و اقراء «آموزش تلفنی روخوانی و قرائت قرآن کریم» برگزار می‌شود که به صورت غیرحضوری و از طریق تلفن خواهد بود، همچنین مخاطبان این طرح‌ها پس از آزمون تعیین سطح ضمن دریافت برنامه و بسته کمک آموزشی تحت آموزش زیر نظر اساتید پشتیبان که اغلب از حافظان کل قرآن هستند قرار می‌گیرند.

این طرح به صورت غیرحضوری است و حتی روز و ساعت آموزش نیز توسط خود مخاطب تعیین می‌شود و با عنایت به اینکه تماس تلفنی نیز از طرف استاد است علاقه‌مندان زیادی را به خود جلب کرده است که طی آن تاکنون بیش از 100 هزار نفر از سراسر کشور و 15 نفر خارج از ایران متقاضی ثبت‌نام این آموزش‌ها هستند.

داوطلبان ثبت‌نام این آموزش‌ها می‌توانند تا تاریخ 15 اسفندماه 93 جهت ثبت‌نام عدد 3 را به سامانه 10000100100 پیامک و یا با شماره 66978001-021 تماس بگیرند و یا به آدرس اینترنتی www.ehoda.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها