امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146929
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، کنسرت دو شب پیش بنیامین بهادری در وین با دخالت پلیس ناتمام ماند. در میانه‌های برگزاری کنسرت تعدادی نیروی پلیس با ...

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، کنسرت دو شب پیش بنیامین بهادری در وین با دخالت پلیس ناتمام ماند. در میانه‌های برگزاری کنسرت تعدادی نیروی پلیس با حضور در سال محل برگزاری، حاضران در کنسرت را به بیرون هدایت کردند. گفته می‌شود پلیس وین گزارش‌هایی مبنی بر بمب‌گذاری در محل برگزاری کنسرت را دریافت کرده بود.
بهادری در صفحه اینستاگرامش در این خصوص نوشته است: «دیشب هم در وین کنسرت فوق العاده‌ای بود و پس از چهارده آهنگ همخوانی عالی با هموطنان ایران و ایرانی دوست، خبر دادند که پلیس آمده با خبر بمب گذاری! در کنسرت و از این دست مزاحمت‌هایی که تنها با یک تماس از تلفن همگانی ایجاد شد و از مردم خواستند که سالن اصلی رو ترک کنند برای چک کردن... هر چه گفتیم بمب کجا بود؟ گوششان بدهکار نبود.»
بر اساس این گزارش، طبق برنامه ریزی انجام شده، شب گذشته بنیامین بهادری در لندن به دیدار دوستدارانش رفت و پس از این اجرا او به تهران بازمی‌گردد تا اجرایش در جشنواره موسیقی فجر را نیز به روی صحنه ببرد.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها