امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۸:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146930
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  خرید کالای ایرانی موضوعی است که رهبر معظم انقلاب در جریان دیدارهای عمومی ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  خرید کالای ایرانی موضوعی است که رهبر معظم انقلاب در جریان دیدارهای عمومی و مردمی یا در ملاقات با مدیران و مسئولان ارشد نظام همواره بر روی آن تاکید داشته و عنوان فرموده اند که اگر این جریان در کشور شکل بگیرد و تولیدکنندگان نیز به سمت ارتقا کیفی بروند، آنگاه نه تنها تحریم ها بر ما اثری نخواهند داشت بلکه ایران اسلامی خود دارای ابزاری برای فشار بر قدرت های جهان خواهد بود.

تخصص در تولید یک یا چند کالا نمی تواند در شرایطی که بسیاری از قدرت های بین المللی علیه خواسته به حق جمهوری اسلامی قد علم کرده اند مفید فایده باشد بلکه باید در بسیاری ابعاد و بلکه در همه نیازهای اساسی و عمومی کشور، قادر به تولید کالاهایی با کیفیت و قابل رقابت با مشابه خارجی باشیم ضمن اینکه افزایش میل مردم به استفاده از کالای ایرانی هم می تواند در این بین تاثیرگذاری بالایی داشته باشد.

برنامه گفت وگو محور «چارسوق» در جهت بررسی موضوعات مختلف در حوزه اقتصاد این هفته به سراغ موضوع خرید کالای ایرانی رفته است.

این قسمت از برنامه در رابطه با موضوع خرید کالای ایرانی است که در این خصوصص حبت های فروشندگان کالاهای مصرفی و همچنین نظرات کارشناس برنامه دکتر غلامرضا ارجمندی استاد دانشگاه در محوریت قرار دارد.

چارسوق برای پخش از شبکه افق در روز یکشنبه 26 بهمن ساعت 17 و تکرار آن روز بعد ساعت 12 در نظر گرفته شده است؛ برنامه ای که میلاد حاجی پروانه تهیه کنندگی و کارگردانی آن را بر عهده دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها