امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146935
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، بیش از 100 هنرمند طی بیانیه‌ای ضمن بایکوت فرهنگی رژیم صهیونیستی اعلام کردند: همگام با بیش از 600 هنرمند دیگر ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، بیش از 100 هنرمند طی بیانیه‌ای ضمن بایکوت فرهنگی رژیم صهیونیستی اعلام کردند: همگام با بیش از 600 هنرمند دیگر امروز اعلام می‌کنیم که دیگر در هر گونه فعالیت تجاری که ارتباط فرهنگی با اسرائیل داشته باشد، شرکت نخواهیم کرد. به هیچ دعوت حرفه‌ای از سوی اسرائیل پاسخ نخواهیم داد و در هیچ زمینه‌ای چه در مؤسساتی که خود اسرائیلی‌اند و چه با اسرائیل در ارتباطند سرمایه‌گذاری نخواهیم کرد.

این هنرمندان در ادامه ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی به ویژه در جریان حمله به غزه و انجام بزرگترین جنایات در طول تاریخ بشری متذکر شدند: ما تا زمانی‌که اسرائیل خود را ملزم به رعایت قوانین بین‌المللی نکند و به حملات متجاوزانه خود علیه فلسطینی‌ها خاتمه ندهد، ما (در اسرائیل) نه موسیقی خواهیم نواخت، نه جایزه‌ای خواهیم پذیرفت، نه نمایشگاه، نه جشنواره، نه کارگاه‌ آموزشی و نه حتی کنفرانسی برگزار خواهیم کرد.

رونامه انگلیسی زبان گاردین ضمن انتشار این بیانیه، فهرست کامل هنرمندانی که این بیانیه‌ را امضاء کرده‌اند را منتشر کرده است که از جمله مطرح‌ترین آنها می‌توان به کن لوچ،مایک لی،جان اسمیت،مارک توماس، تونی گراهام،راسل میلز،ربکا اوبرایان و راشل هلمز اشاره کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها