امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14694
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۴
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج، حجت‎الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی‌فرد عصر امروز در مراسم افتتاح بسیج مهندسین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج، حجت‎الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی‌فرد عصر امروز در مراسم افتتاح بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی در دانشکده پردیس کشاورزی کرج اظهار داشت: مسئولان باید تلاش خود را برای ارتقای بخش‌های مختلف کشاورزی و استفاده از نیروهای متخصص در این بخش بیشتر کرده و از توانایی‌های آنان استفاده مطلوب و بهینه کنند.

وی ادامه داد: متأسفانه هم‎اکنون در بخش کشاورزی با چالش‌هایی روبه‎رو هستیم که دولت جدید لازم است تا توجهات بیشتری را به این بخش و به ویژه متخصصان آن داشته باشد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه استفاده از توانمندی‌های متخصصان در بخش‌های مختلف کشاورزی را مهم ارزیابی کرد و گفت: استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این افراد می‌تواند مسیر تحولات را در بخش‌های مختلف کشاورزی فراهم کند و مشکلات این کشاورزی در کشور را بهبود بخشد.

ابوترابی‎فرد تأکید کرد: یکی از مهمترین مشکلات کشور ما مصرف بیشتر از تولید است که این معضل بسیار مهمی تلقی می‌شود.

وی افزود: هم‎اکنون کارو تولید در کشور ما حداقل اما مصرف حداکثر است لذا با این روش هرگز نخواهیم توانست به توسعه و پیشرفت برسیم بلکه مشکلات بیشتر می‌شود.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هم‎اکنون ما با داشتن پردیس کشاورزی و منابع طبیعی نباید در دستیابی به کشاروزی دانش بنیان مشکلی داشته باشیم.

وی افزود: برای اینکه بتوانیم اهداف خود را محقق سازیم باید علم را در عرصه تولید وارد کرده و در آینده نتایج آن را نیز شاهد باشیم.

انتهای پیام/2302/ک20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها