امروز : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۱۶:۳۱
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146943
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، جشنواره موسیقی فجر همزمان با تهران و چند شهر دیگر در خرم آباد لرستان نیز در جریان است. فرید رحمتی معاونت هنری ارشاد ...

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، جشنواره موسیقی فجر همزمان با تهران و چند شهر دیگر در خرم آباد لرستان نیز در جریان است. فرید رحمتی معاونت هنری ارشاد لرستان در این خصوص گفت: جشنواره بطور همزمان برگزار می‌شود. دو تا سه گروه ملی و چند گروه فاخر محلی توسط هیات انتخاب انجمن موسیقی ایران برگزیده شده و پس از تایید نهایی به جشنواره راه می‌یابند.

وی افزود: هفت گروه در جشنواره امسال در لرستان شرکت کرده‌اند که شامل گروه نوای سیمره به خوانندگی مهران غضنفری، آوای پارسیان به خوانندگی سامان علیپور، گروه آساره به خوانندگی حامد فیضیان، گروه آوا به خوانندگی وحید تاج، گروه ایرانی به خوانندگی آرش کمانگردی، گروه زاگرس به خوانندگی ایرج رحمانپور و سیف الدین آشتیانی و گروه فلک الافلاک به خوانندگی بردیا مهرآرا هستند.

رحمتی ادامه داد: هفت اجرا در هفت روز در سالن شهید آوینی مجتمع فرهنگی هنری ارشاد شهرستان خرم‌آباد برگزار می‌شود.اجراها از 24 بهمن لغایت یکم اسفند ماه برگزار می‌شود. بلیط فروشی نیز بصورت اینترنتی از سایت ایران کنسرت صورت می‌پذیرد. همچنین هر روز جشنواره به یاد چند تن از ستارگان پرفروغ موسیقی که از میان ما رفته‌اند نامگذاری می‌شود. 

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار