امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146950
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، اولین کنسرت «مهدی یراحی» در زادگاهش با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد. با وجود بحران جوی چند هفته اخیر شهر ...

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، اولین کنسرت «مهدی یراحی» در زادگاهش با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد. با وجود بحران جوی چند هفته اخیر شهر اهواز و آلودگی بی سابقه هوا، مردم این شهر در مدت زمان کوتاهی ابتدا بلیت& zwnj;های شب اول و در ادامه شب دوم را که تمدید شده بود، را خریداری کردند.

اما مهدی یراحی که اعتراضش را از وضع نامناسب شهر اهواز اعلام کرده بود، طی حرکتی اعتراضی با ماسک روی صحنه رفت و برای همشهریانش در شهر اهواز به اجرای برنامه پرداخت.

یراحی پیش‌تر در این باره گفته بود: من جزو معدود هنرمندانی هستم که در جاهای مختلف پیوسته از درد آب کارون و درد اهواز صحبت کرده ام، اما با این همه در چندروز گذشته با دیدن وضعیت هوا واقعا درماندم و احساس کردم که چقدر تاکنون کم صحبت کرده ام؛ این وضعیت واقعا فاجعه است، در شهر چشم ها جایی را نمی بیند و در خانه هم که نشسته ام حس می کنم حلقم پر از خاک است. اوضاع خیلی وحشتناک است و امیدوارم مسئولین واقعا فکری به حال مردم اهواز بکنند، زیرا این هوا چیز پنهانی نیست و کاملا مشخص است.

وی افزود: به نظر من صحبت درباره معضلات جدی مردم شهرم اهواز اصلا پیچیدگی نمی‌خواهد. مردم خوزستان مشکل نفس کشیدن دارند و این مشکل را خیلی ساده می‌توان بیان کرد. به نظر من الان دیگر مشکل بی​کاری و نبود مسکن اولویت نیست. ما الان فقط باید کاری کنیم مردم زنده بمانند. نمی‌خواهم سیاه‌نمایی کنم چراکه قطعا مسوولان در حال پیگیری هستند اما کافی نیست. ​وضعیت امروز خوزستان و اهواز به گونه‌ای است که باید برای آن گروهی قوی و جدی انتخاب شود تا خیلی فوری به وضعیت آب و هوا رسیدگی شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها