امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146956
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۰۲
تعداد بازدید: 611
خاورمیانه بیش از هر زمان دیگری اسیر بحران های پیچیده است. منطقه آبستن حوادث است. نقشه خاورمیانه در حال تغییر است اما این تغییر آنی نیست که غربی ها ...

خاورمیانه بیش از هر زمان دیگری اسیر بحران های پیچیده است. منطقه آبستن حوادث است. نقشه خاورمیانه در حال تغییر است اما این تغییر آنی نیست که غربی ها و متحدانشان به دنبال آن بوده اند.

 در نقشه خاورمیانه جدید جایی برای اسرائیل و نفوذ امریکا نیست. خطرات زیادی در کمین مردم خاورمیانه است که بزرگترین آنها توطئه ها و نیرنگ های اسرائیل است که برای بقای خود حاضر است دست به هر جنایتی بزند و همه کشورهای خاورمیانه را به خاک و خون بکشد. ایران تحت شدیدترین فشارها و تحریم های اقتصادی است و دورتا دور آن توسط غربی ها بحران هایی خانمان سوز فرا گرفته است. در چنین شرایطی امنیت بزرگترین نعمت و داشته ایران است که همه باید قدر ان را دانسته و از آن سرمایه ای برای پیشرفت های آتی بسازند. این ها سخنان هاشم پیریا کارشناس مسائل خاورمیانه است که در کافه خبر با ما در میان گذاشته و بر همین اساس معتقد است در چنین شرایطی سپاه و حزب الله لبنان بهترین برگ‌های برنده ایران در منطقه و حتی در تعامل ما با دنیا هستند.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها