امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۲۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146975
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۶
تعداد بازدید: 216
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌ عیسی فرهادی در حاشیه چهارمین جلسه کار گروه تنظیم بازار استان تهران در جمع خبرنگاران درباره مصوبه افزایش نرخ ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌ عیسی فرهادی در حاشیه چهارمین جلسه کار گروه تنظیم بازار استان تهران در جمع خبرنگاران درباره مصوبه افزایش نرخ کرایه‌ها در شهرستان تهران، اظهار داشت: ما مصر هستیم نرخ کرایه& zwnj;های حمل و نقل عمومی بر اساس نرخ تورم افزایش یابد.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه هزینه‌های حمل و نقل بسیار سنگین است و هنوز به نرخ تورم واقعی نرسیده‌ایم ولی برای تردد ارزان شهروندان در سطح شهر یارانه‌هایی به حمل و نقل عمومی از سوی دولت ارائه می‌شود.

فرماندار تهران بیان داشت: به طور متوسط میانگین تا حداکثر 20 درصد کرایه‌های حمل و نقل عمومی افزایش می‌یابد و در بعضی از خطوط کرایه‌های حمل و نقل عمومی بر اساس مصوبه شورای شهر 30 درصد باید افزایش پیدا می‌کرد ولی مقرر شد اصلاحاتی صورت بگیرد تا افزایش 30 درصدی کرایه‌های حمل و نقل عمومی را نداشته باشیم.

فرهادی در ادامه در خصوص انتخابات شورایاری‌های شهر تهران، اظهار داشت: کارگروهی با ریاست مقیمی معاون سیاسی وزارت کشور استاندار تهران بنده و رئیس شورای اسلامی شهر تهران برای انتخابات آتی تشکیل شد و با توجه به مصوبه دولت برای همکاری با شورایاری‌ها شیوه‌نامه‌ای تنظیمی و این شیوه‌‌نامه در مسیر قانونی قرار گرفت.

فرهادی افزود: بر اساس آن شیوه‌نامه چگونگی برگزاری انتخابات شورایاری‌ها تنظیم شد و انتخابات نیز بر اساس همین شیوه‌نامه اجرایی می‌شود که هیات اجرایی متشکل از معتمدین محلات 22 منطقه تهران دارد و شهرداری تهران دستگاه‌ اجرایی هستند و 9 نفر نیز از اعضای شورای شهر نقش نظارت بر انتخابات را دارند و نهایتا فرماندار تهران به عنوان ناظر عالی انتخابات انتخاب شد.

وی تاکید کرد:‌ انتخابات شورایاری‌ها در 15 یا 22 اسفند و یا در دو مرحله برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار