امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146991
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۶
تعداد بازدید: 22
سید محمدعلی موسوی نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به روند

سید محمدعلی موسوی نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به روند رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی در قوه قضائیه اظهار داشت:‌ با توجه به خواسته مردم در رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی انتظار می‌رود تا قوه قضائیه هر چه سریع‌تر و بدون تأثیرپذیری از افراد و جریانات خاص حکم عادلانه‌ای را در مورد پرونده وی صادر کند.

وی افزود: در صورت تأثیرپذیری قوه قضائیه از جریانات و فشارهای جریان‌ها و اشخاص مختلف در مورد پرونده مهدی هاشمی در واقع می‌توان گفت که دستگاه قضا خود را فدای این پرونده کرده و عدم صدور حکم لازم برای پرونده وی سبب سلب اعتماد مردم می‌شود.

عضو کمیسیون قضایی مجلس با تأکید بر صدور هرچه سریع‌تر حکم پرونده مهدی هاشمی خاطرنشان کرد: اگر اتهامات متعدد است، لااقل در مورد اتهامات محرز شده در پرونده مهدی هاشمی احکامی صادر شود و در مورد موارد و اتهامات بعدی تحقیقات ادامه پیدا کند.

موسوی در پایان تصریح کرد: از سال 88 موارد مختلفی در خصوص مهدی هاشمی و اتهامات وی مطرح شده است که از آن زمان تاکنون و پس از گذشت 5 سال این موضوع ادامه داشته اما هنوز حکم قطعی برای پرونده وی صادر نشده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار