امروز : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
۲۰:۴۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 147
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۹
تعداد بازدید: 383
محمدتقی طالبیان در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، افزود: ‌9 تیم واکنش سریع از مناطق دیو، تنگستان، چنگان، دشتی و دشتستان بوشهر به منطقه ...

محمدتقی طالبیان در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، افزود: ‌9 تیم واکنش سریع از مناطق دیو، تنگستان، چنگان، دشتی و دشتستان بوشهر به منطقه زلزله در شهرستان کاکی شنبه بوشهر اعزام شده‌اند و هم اکنون در این منطقهمحمدتقی طالبیان در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، افزود: ‌9 تیم واکنش سریع از مناطق دیو، تنگستان، چنگان، دشتی و دشتستان بوشهر به منطقه زلزله در شهرستان کاکی شنبه بوشهر اعزام شده‌اند و هم اکنون در این منطقه مشغول نجات و درمان مصدومان این حادثه هستند.

 وی گفت: 30 نفر از تکنسین‌های اورژانس 115نیز به صورت داوطلبانه به بیمارستان خورموج و بیمارستانهای شهر بوشهر که مصدومان در آن مستفر هستند،رفته‌اند و برای درمان مصدومان به پرسنل بیمارستانها کمک می‌کنند.

 رئیس اورژانس کشور ادامه داد: تعداد مصدومان زلزله بوشهر تاکنون به 850 نفر رسیده است و بر اساس اعلام استانداری بوشهر تعداد فوتی‌های این حادثه نیز تاکنون 31 نفر است اما با توجه به اینکه عملیات امداد رسانی همچنان ادامه دارد احتمال افزایش تعداد کشته ها و مجروحان وجود دارد.
 
وی افزود: 9 دستگاه اتوبوس آمبولانس که در هر کدام 100 بسته امکانات بحران وجود دارد نیز از شهرهای اهواز، آبادان، شیراز، یاسوج، بندرعباس، جهرم، فسا، بم به این منطقه اعزام شده‌اند. 100 آمبولانس در منطقه زلزله زده به حالت آماده باش هستند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها