امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14700
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۴
تعداد بازدید: 96
محمد حسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

محمد حسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به توصیه‌های مقام معظم رهبری به حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور منتخب، گفت: مقام معظم رهبری به همه نیروهای دلسوز توصیه کردند که دولت را در مسیر خدمت‌رسانی به مردم همراهی کنند و این توصیه شامل تمام نیروهای وفادار به جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه مردم با حضور آگاهانه خود در انتخابات حماسه سیاسی را خلق کردند و اکنون نوبت دولت است که با حماسه اقتصادی مردم را یاری کند، تاکید کرد: مردم به عنوان پیروز اصلی انتخابات، از رئیس‌جمهور منتخب انتظار دارند با به کار گرفتن از تمام ظرفیت‌ها کشور را در مسیر پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی هدایت کند.

فرهنگی با بیان اینکه رقابت بعد از انتخابات معنی ندارد، گفت: اینکه مقام معظم رهبری به آقای روحانی فرمودند که وقت اقدام و کار است به این معنی است که دولت باید تمام نگاه و برنامه خود را برای خدمت رسانی معطوف کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها