امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147035
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
علی عبدی دبیر سیاسی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: 2 ...

علی عبدی دبیر سیاسی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: 2 نوع فساد در سطح مردم عادی و مسئولان و حکمرانان وجود دارد.

وی افزود: اگر فسادی از جانب مردم عادی باشد با وی بطور طبیعی برخورد می‌شود، اما اگر این فساد توسط مسئولان و آقازاده‌ها صورت گیرد و برخورد جدی با آنان صورت نگیرد، این تصور در بین مردم بوجود می‌آید که اینان از مصونیت خاصی برخوردارند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: به همین خاطر باید با مسئولان یا آقازاده‌هایی که با سوء استفاده از جایگاهشان فسادی انجام داده‌اند برخورد شدیدتری صورت گیرد.

عبدی با بیان اینکه رسیدگی به پرونده رحیمی و محاکمه وی روزنه امید را در دل مردم برای برخورد با مفاسد اقتصادی بوجود آورد، گفت: دستگاه قضایی در پرونده رحیمی نشان داد با هر فردی در هر مقامی که باشد برخورد خواهد کرد.

دبیر اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با بیان اینکه چشم امید مردم درباره پرونده مهدی هاشمی به دستگاه قضا است، گفت: مردم منتظرند تا عدالت را درخصوص پرونده مهدی هاشمی مشاهده کنند که اگر اینگونه نشود چنین برداشتی بوجود می‌‌آید که آقازاده‌ها از مصونیت برخوردار هستند.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه برخورد قاطع قوه قضائیه با مهدی هاشمی نشان می‌دهد که آقازاده‌ها از مصونیت برخوردار نیستند، گفت: انتظار مردم برخورد قاطع دستگاه قضا با خائنان به بیت المال است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما امیدواریم قوه قضائیه حق مستضعفین را از کسانی که به بیت المال خیانت می‌کنند، بگیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها