امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۴:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147036
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
حسین قدیانی رئیس سابق بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; سیستم قضایی را یکی از مسائل جدی در هر ...

حسین قدیانی رئیس سابق بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; سیستم قضایی را یکی از مسائل جدی در هر نظام برشمرد و گفت: حضرت علی (ع) می‌فرمایند هر زمان خواستید حکومتی را بسنجید سیستم قضایی آن را ببینید، در حال حاضر نیز آنچه به آرمان‌های انقلاب در جامعه ما خدشه وارد کرده است پدیده‌های زشتی مانند اختلاس و رانت‌های مالی است.
وی افزود: آنچه از قوه قضائیه در این مقطع زمانی توقع می‌رود این است که با توجه به شعارهای انقلاب بدون ملاحظه جناح‌بندی‌ها و نسبت‌های افراد  این پدیده‌های زشت را بررسی کند.
قدیانی گفت: قوه قضائیه تکلیف الهی دارد که بخصوص با افراد منتسب به مسئولان برخورد جدی داشته باشد که البته این مسئله نقطه قوت قوه قضائیه کشور است.
رئیس سابق بسیج دانشجویی اظهار داشت: اگر در سیستم قضایی با آقازاده‌ها مماشات شود به امید ملت آسیب وارد می‌شود و از طرفی کسانی که حال و هوای تخلف دارند بیشتر به این مسائل می‌پردازند.
قدیانی ادامه داد: دادگاه مهدی هاشمی آزمونی برای قوه قضائیه است تا با صحت و دقت به بررسی مسئله بپردازد و نتیجه آن حتما آن چیزی است که رضای خدا و بندگان خدا را در پی دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها