امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147041
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری اسلامی ایران ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری اسلامی ایران در جریان سفر به کشور عراق ظهر امروز (دوشنبه) در ضیافت ناهار رسمی حیدر العبادی که به افتخار حضور وی ترتیب داده شده بود، شرکت کرد.

این گزارش حاکی است معاون اول رییس جمهور قرار است در ادامه برنامه های سفر خود به عراق، ملاقاتهایی را با رییس جمهور و رییس مجلس این کشور داشته باشد.

همچنین در این سفر هفت سند و یادداشت تفاهم همکاری در زمینه‌های مختلف در حضور معاون اول رییس جمهور کشورمان و نخست وزیر عراق، از سوی مسئولین دو کشور به امضا رسید.

موافقت نامه حمل و نقل جاده‌ای و هوایی، برنامه اجرایی همکاریهای گردشگری ، یادداشت تفاهم سومین اجلاس کمیسیون مشترک ، یادداشت تفاهم همکاری در زمینه زمین‌شناسی و معدنی،‌ همکاری در زمینه تجاری،یادداشت تفاهم همکاری نمایشگاهی، موافقت نامه بهداشت دامی و دامپزشکی اسنادی بودند که میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق به امضا رسید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها