امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14705
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۴
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس رجایی نماینده مردم اراک و رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس رجایی نماینده مردم اراک و رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز مجلس در تذکری آئین‌نامه‌ای با استناد به مواد 138 و 146 آئین نامه داخلی خانه ملت، نسبت به استرداد لایحه جامع منابع طبیعی توسط دولت انتقاد کرد و اظهارداشت: دولت لایحه جامع خاک را در مجلس هشتم ارائه کرده بود که تمام موارد آن در زمینه رسیدگی به قانون جامع منابع طبیعی مد نظر قرار گرفت.

وی افزود: اینکه در دلایل استرداد، مباحثی از این سنخ را مطرح کردند بی انصافی است و خیلی وجاهتی ندارد.

در ادامه ایرج عبدی نماینده خرم‌آباد در مجلس نیز در تذکری با استناد به ماده 24 آئین نامه داخلی، اظهارداشت: چاپ طرح‌ها و لوایح در مجلس بسیار کند پیش می‌رود.

وی با بیان اینکه یک سیستم نظام‌مند اداری قوی در این زمینه وجود ندارد، تصریح کرد: برخی طرح‌ها فوریت دارند و لازم است هیئت رئیسه دقت کند تا به سرعت چاپ و تکثیر شوند، 6 ماه است از وزیری سوالی دارم که باید خودم شخصاً بروم پیگیری کنم تا ببینیم اصلاً سوال کجاست، یک ساز و کار نظام‌مند قوی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها