امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147053
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 92
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت،در پی امضای تفاهمنامه همکاری های دارویی بهداشتی و آموزش پزشکی ایران و عراق در دی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت،در پی امضای تفاهمنامه همکاری های دارویی بهداشتی و آموزش پزشکی ایران و عراق در دی سال جاری که در سفر عدیله حمود حسین، وزیر بهداشت عراق به تهران و دیدار وی با وزیر بهداشت کشورمان به امضا رسید، مقرر شد راهکارهای عملیاتی کردن روابط راهبردی سلامت دو کشور بررسی شود.

بنابراین گزارش هاشمی در سفر به عراق ضمن دیدار با وزیر بهداشت عراق و بررسی و پیگیری موضوع ریزگردها در نشست با مقامات بهداشتی کشور عراق، در اولین همایش گروه دوستی فعالان سلامت ایران- عراق سخنرانی خواهد کرد.

ملاقات روسای دانشگاه های علوم پزشکی دو کشور با حضور وزیر بهداشت ایران و عراق، بازدید از نمایشگاه دارو و تجهیزات پزشکی، بازدید از بیمارستان در حال ساخت نجف توسط ستاد عتبات، امضای اسناد تفاهم نامه و برنامه عملیاتی، ملاقات با مرجعیت عراق و زیارت عتبات عالیات از جمله برنامه های سفر دو روزه وزیر بهداشت کشورمان به عراق است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها