امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14706
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۴
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید شکرخدا موسوی نماینده مردم اردبیل در مجلس در جلسه علنی صبح امروز خانه ملت ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید شکرخدا موسوی نماینده مردم اردبیل در مجلس در جلسه علنی صبح امروز خانه ملت در تذکری آئین‌نامه ای اظهارداشت: روز گذشته آقای قاضی‌پور سوالی را از وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره تولید سیگار در داخل کشور مطرح کرد.

وی افزود: واقعاً موضوعی که در جلسه روز گذشته مجلس بررسی شد آنهم در صحن علنی درباره افزایش کارخانجات تولید محصولات دخانیات نه در شان مجلس بود و نه در شان نمایندگان.

نماینده اردبیل در مجلس در بخش دیگری از سخنانش متذکر شد: امروز همه از دخانیات نفرت دارند ولی ما در مجلس می‌آییم و چنین موضوعی را به عنوان یک سوال مطرح می‌کنیم و این مسئله در جامعه گسترش می‌یابد لذا باید به این مسائل دقت شود.

در ادامه این جلسه نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در مجلس در تذکری آئین‌نامه ای در پاسخ به شکر خدا موسوی گفت: مسائلی که روز گذشته مطرح شد درباره تولید ملی، جلوگیری از تعطیلی کارخانجات و گردش مالی در کشور بود.

وی همچنین در بیان اخطار خود با استناد به اصل 50 قانون اساسی، گفت: در جمهوری اسلامی ایران طبق قانون اساسی حفاظت محیط زیست وظیفه ما تلقی می‌شود.

قاضی‌پور ادامه داد: ارتفاع دریاچه ارومیه نسبت به سال گذشته 32 سانتیمتر کاهش یافته و آخرین روزهای عمر خود را طی می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه برای احیای دریاچه ارومیه باید تدابیر ویژه‌ای اندیشیده شود، لاریجانی را مورد خطاب قرار داد و گفت: شما باید مجدداً تشکیل جلسه دهید تا سریعاً نسبت به احیای دریاچه ارومیه نگین ایران اسلامی اقدام شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها