امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147064
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه هفتاد و پنجمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در خصوص پرونده مربوط به ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه هفتاد و پنجمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در خصوص پرونده مربوط به مسائل آمریکایی گفت: من در این پرونده معذورم که دقیق عنوان مربوطه را اعلام کنم اما مربوط به همان موضوعی است که اصرار داشتند افراد بازداشت شده آزاد شوند این پرونده به دادگاه رفته و در حال مطالعه است.

وی در خصوص پرونده نفتی گفت: قرار مجرمیت که بازپرس صادر کرده بود مورد ایراد دادستان قرارگرفت به همین جهت مجدداً نزد بازپرس برگشته تا رفع ایراد شود.

اژه‌ای افزود: شنیدم رفع ایراد شده، اگر هم نشده باشد ظرف یکی دو روز آینده ایرادات آن رفع شود و اگر دادستان ایراد جدیدی نگیرد کیفرخواست صادر و پرونده به دادگاه می‌رود.

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به اینکه حدود 3 هزار میلیارد تومان از اموالی که شناسایی شده کارشناسی شده است، گفت: البته این کارشناسی‌ها مورد اعتراض قرار گرفته و گفته‌اند که قیمت بالاتر از این حرف‌ها است به همین جهت هم تعیین 3 کارشناس می‌شود.وی همچنین با اشاره به پرونده اتوبوس اسکانیا که در جاده قم آتش گرفت، گفت: در این پرونده تلاش فراوانی صورت گرفته که در نهایت منجر به صدور کیفرخواست شد و پرونده در حال حاضر به دادگاه رفته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها