امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147065
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در دیدار با مونسان مدیرعامل منطقه آزاد کیش با ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در دیدار با مونسان مدیرعامل منطقه آزاد کیش با اشاره به ظرفیت& zwnj;ها و پتانسیل سازمان بهزیستی کشور در حوزه های مختلف حمایتی، توانبخشی، درمانی و ... اظهار داشت: بهزیستی در منطقه آزاد کیش اقدامات گسترده ای را داشته است.

وی تصریح کرد: براساس مطالعات صورت‌گرفته در خصوص اقدامات بهزیستی منطقه آزاد کیش، به این نتیجه رسیدیم که سازمان بهزیستی در منطقه آزاد به صورت مستقل و تحت نظارت مستقیم سازمان بهزیستی کشور فعالیت کند.

هاشمی با اشاره به فعالیت‌های سازمان بهزیستی در حوزه‌های مهارت‌ها و آموزش‌های مختلف، پیشگیری، توانمندسازی و درمان گفت: در همین زمینه با هماهنگی های صورت گرفته با مدیرعامل منطقه آزاد کیش و جمعی از خیرین، قرار است به زودی مجتمع فرهنگی پیشگیری منطقه آزاد به هبره‌برداری برسد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: در همین راستا سازمان بهزیستی کشور موظف شد اورژانس اجتماعی خود را در منطقه آزاد کیش گسترش دهد که در این زمینه تمهیدات لازم به زودی اتخاذ خواهد شد.

وی تصریح کرد: مجتمع فرهنگی پیشگیری منطقه آزاد کیش با همکاری خیرین، مجموعه آزاد منطقه کیش و سازمان بهزیستی در سال 94 به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها