امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14708
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۴
تعداد بازدید: 91
روح‌الله کوثری جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه علامه‌ طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: ...

روح‌الله کوثری جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه علامه‌ طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: بحث وحدتی که رهبری معظم انقلاب مطرح می‌کنند با توجه به نگاه‌های بیرونی است که به جمهوری اسلامی می‌شود. اگر وحدت و همدلی در مباحث اصلی نظام وجود داشته باشد در وادی تمدن اسلامی خود را پرارزش نشان خواهد داد و اگر همکاری وجود نداشته باشد نگاه کلان رهبری به بحث تمدن اسلامی نیز محقق نخواهد شد.

به گفته وی، نتیجه همدلی و وحدت کوتاه آمدن دشمنان از مواضع خود است و این موضوع ضمن سرافرازی جمهوری اسلامی در جهان سبب دلگرمی کشورهای دیگر نیز می‌شود.

کوثری با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات جای تبریک دارد، گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات نشان داد که آنها با سلایق مختلف هنوز پشتیبان نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند اختلاف سلیقه اشکالی ندارد اما نباید در مورد مبناها اختلاف نظر داشته باشیم. در حال حاضر می‌طلبد سلایق مختلف با رئیس جمهور شدن روحانی وحدت و همدلی پیدا کنند تا تمدن اسلامی محقق شود.

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه علامه‌ طباطبایی در پایان سخنان خود با تاکید بر اینکه دولت جدید باید مباحث حماسه اقتصادی را در دستور کار قرار دهد تا شعار رهبری محقق شود، اظهار داشت: نقطه عطف حماسه سیاسی انتخابات 24 خرداد بود و کلید اولیه حماسه سیاسی توسط مردم زده شد. البته هنوز حماسه سیاسی کامل نشده و بخشی از همین حماسه سیاسی وحدت مسئولین است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها