امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147084
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یهودیان دانمارک، درخواست «بنیامین نتانیاهو» را رد کردند که از آنها ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یهودیان دانمارک، درخواست «بنیامین نتانیاهو» را رد کردند که از آنها خواسته بود به سرزمین اشغالی مهاجرت کنند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، «بنیامین نتانیاهو» به دنبال انتشار اخباری مبنی بر تیراندازی به کنیسه‌ای در «کپنهاگ» دانمارک، در اقدامی فرصت‌طلبانه از یهودیان دانمارک تقاضا کرد تا به اراضی اشغالی مهاجرت کنند.

«ژوپه ژوئل» سخنگوی جامعه یهودیان دانمارک به خبرگزاری فرانسه اعلام کرد: ما بسیار قدردان نگرانی نتانیاهو هستیم اما این را بگویم که ما دانمارکی هستیم. ما نه تنها یهودیان دانمارک هستیم بلکه دانمارکی هستیم و ترس و حشت ما را وادار نمی‌کند که به اسرائیل برویم.

وی ادامه داد: بنابراین ما درک می‌کنیم که نگرانی او به خاطر رفاه ما است و برای نگرانی وی ارزش قائلیم اما ما دانمارکی هستیم و در دانمارک می‌مانیم. اگر به اسرائیل بیاییم، دلایل دیگری داریم.

مأموران اطلاعاتی دانمارک اعلام کردند فرد مسلحی که در مقابل یک کنیسه در کپنهاگ و یک مرکز فرهنگی تیراندازی کرده است، از حملات ماه گذشته افراط‌گرایان در پاریس الهام گرفته است.

نتانیاهو در اظهارات خود گفته بود که قرار است با اجرای یک طرح 46 میلیون دلاری یهودیان بلژیک، فرانسه و اوکراین را جذب کند تا به اراضی اشغالی مهاجرت کنند و اراضی اشغالی را به عنوان وطن یهودیان جهان معرفی کند.

این اولین باری نیست که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از حملات و تیراندازی‌ها در کشورهای اروپایی به نفع خود بهره‌برداری می‌کند.

چندی پیش نیز بعد از حمله به دفتر نشریه «شارلی ابدو» در پاریس، نتانیاهو گفت که فضا دیگر برای یهودیان امن نیست و آنها را دعوت کرد تا به اراضی اشغالی مهاجرت کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها