امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147086
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اسحاق هرتزوگ رئیس حزب کار اسرائیل گفت: در هر توافقی با ایران باید اسرائیل به عنوان ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اسحاق هرتزوگ رئیس حزب کار اسرائیل گفت: در هر توافقی با ایران باید اسرائیل به عنوان عضو سازمان ملل رسمیت شناخته شود.

اسحاق هرتزوگ در کنفرانس سالیانه اندیشکده مطالعات امنیت ملی در تل‌آویو با اشاره تلویحی به اختلافات نتانیاهو و اوباما گفت: «من در روزهای اول به قدرت رسیدنم(در صورت پیروزی در انتخابات و تعیین به عنوان نخست‌وزیر) با سران کشورهای متحدمان از جمله اوباما صحبت خواهم کرد».

وی با انتقاد از مواضع کابینه نتانیاهو گفت: «من می‌توانم اعتمادسازی کرده و روابط عادی در منطقه(بین اسرائیل با دیگران) ایجاد و همچنین با خلع سلاح غزه،‌ با رادیکال‌ها مبارزه کنم. صلح در دسترس است و ما باید تمام تلاش خود را بکنیم».

وی همچنین گفت: «حتی با استاندارهای خود نتانیاهو،‌ او در حفظ امنیت اسرائیل شکست خورده است. رهبری که قادر به مقابله با ترور نباشد،‌به عنوان رهبر شکست خورده و ناکام مانده است. رهبری که به جای دشمنان با دوستان بجنگد، قادر به توقف توافق با ایران نیست».

رئیس حزب کار همچنین با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه 5+1 گفت: «در هر توافقی با ایران باید اسرائیل به عنوان عضو سازمان ملل به رسمیت شناخته شود».

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار