امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147093
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ادامه مخالفت‌ها با سخنرانی جنجالی نتانیاهو در کنگره آمریکا،‌ ...

به گزارش گروه بین‌‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ادامه مخالفت‌ها با سخنرانی جنجالی نتانیاهو در کنگره آمریکا،‌ رئیس یک حزب در سرزمین‌های اشغالی هم از وی خواست از سخنرانی پرهیز کند.

«یئیر لاپید» رئیس حزب یش عاتید در رژیم صهیونیستی در اظهاراتی در نشست سالیانه مرکز مطالعات امنیتی ملی در تل‌آویو در مخالفت با حضور نتانیاهو در نشست کنگره برای سخنرانی درباره ایران گفت: «یک میز و کرسی خالی در نشست سوم مارس کنگره حاضر خواهد شد. یک نخست‌وزیر واقعی این سخنرانی را انجام نخواهد داد».

این مخالفت در ادامه مخالفت‌ها با سفر و سخنرانی نتانیاهو درباره ایران در آمریکا و سرزمین‌های اشغالی مطرح شده است. پیش از این مقامات کاخ سفید و شخص اوباما با این سفر مخالفت کرده‌اند. همچنین رهبران احزاب سیاسی و همچنین رئیس این رژیم خواستار عدم حضور نتانیاهو در نشست سوم مارس شده‌اند.

این عضو اخراجی کابینه گفت: «نتانیاهو تنها به آوردن رای اهمیت می‌دهد اما چه کسی به او گفته که رای‌دهندگان(اسرائیلی) جنگ نتانیاهو با باراک اوباما را دوست دارند؟».

لاپید همچنین با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه 5+1 ادعا کرد:‌«نتانیاهو بوده که ایران را به کشور در آستانه هسته‌ای تبدیل کرده است. نزاع با کاخ سفید از مشروعیت برخوردار است اما آیا این موضوع باید پشت درهای بسته صورت گیرد؟».

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها