امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۰۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147107
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزرای فارس، ده‌ها جوان فلسطینی ساکن نوار غزه امروز دوشنبه در اعتراض به کشته شدن سه مسلمان آمریکایی در شهر ...

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزرای فارس، ده‌ها جوان فلسطینی ساکن نوار غزه امروز دوشنبه در اعتراض به کشته شدن سه مسلمان آمریکایی در شهر چپل‌هیل، در مقابل یک دفتر امدادی آمریکایی تجمع کردند و به صورت موقت، موجب تعطیلی این دفاتر شدند.

جمال یاغی از جوانان حاضر در این جمع به خبرنگار خبرگزاری فرانسه گفته که «ما امروز آمده‌ایم تا موسسات آمریکایی را به مدت 2 ساعت ببندیم؛ این کار را می‌کنیم تا سیاست سکوت رسانه‌ها و مقامات آمریکایی را در قبال آنچه در چپل‌هیل گذشت، محکوم کنیم.»

جوانان فسلطینی در این حرکت، با تجمع خود، دفاتر موسسات امدادی «مرسی»، «امیدایست» و سه موسسه آمریکایی دیگر را به مدت 2 ساعت بستند.

چند روز پیش یک مرد مسلح آمریکایی، به خانه جوانان مسلمان همسایه خود رفت و دو مرد و یک زن جوان را به ضرب گلوله کشت. وی پیش از این حمله از نفرت خود از ادیان سخن گفته بود ولی رسانه‌های آمریکایی تلاش دارند که این قتل از پیش‌ برنامه‌ریزی شده را «دعوا بر سر جای پارک» جلوه دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها