امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147122
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از رویترز، شرکت نفتی هانتینگ انگلیس اعلام کرد به دلیل کاهش شدید قیمت نفت ...

به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از رویترز، شرکت نفتی هانتینگ انگلیس اعلام کرد به دلیل کاهش شدید قیمت نفت طی ماه های گذشته، فعالیت های خدمات حفاری این شرکت کاهش یافته است .

بر همین اساس این شرکت اعلام کرده است با هدف کاهش هزینه های خود تعداد نامعلومی از کارکنان خود را اخراج خواهد کرد.

سهام این شرکت تا صبح روز دوشنبه به دلیل بحران در بازار نفت و سرمایه گذاری در پروژه های نفتی 12.6 درصد کاهش ارزش را تجربه کرده است.

این شرکت در زمینه تولید تجهیزات نفتی و گازی فعالیت کرده و بخشی از فعالیت های آن نیز به حفاری، تکمیل و نگهداری چاه های نفت مربوط می شود.

شرکت هانتینگ حدود 4 هزار نفر نیرو داشته که 60 درصد از این تعداد در آمریکا حضور دارند.

این شرکت اعلام کرده است انتظار دارد نتایج کاهش قیمت نفت در نیمه دوم سال 2015 خود را نشان داده و بخش تکمیل و ساخت چاه های نفت این شرکت بیشترین آسیب را از این بحران خواهد دید.

برخی دیگر از شرکت های نفتی نیز از اخراج هزاران نفر از کارکنان خود طی ماه های آینده و در نتیجه کاهش فعالیت های توسعه میادین نفتی خبر داده اند.

تعداد چاه های نفت فعال آمریکا که یکی از اصلی ترین منابع درآمد شرکت هانتینگ محسوب می شود در حال حاضر به پایین ترین میزان خود از سال 2011 تا کنون رسیده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها