امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۱۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147125
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از ایتارتاس، شرکت ملی نفت لیبی از بحرانی شدن شرایط امنیتی در فعالیت های ...

به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از ایتارتاس، شرکت ملی نفت لیبی از بحرانی شدن شرایط امنیتی در فعالیت های استخراج نفت در این کشور خبر داد و اعلام کرد این احتمال وجود دارد که تولید نفت این کشور متوقف شود.

این شرکت اعلام کرده است شرایط امنیتی میادین نفتی این کشور به دلیل حملات مداوم گروه های مسلح به این مناطق به شرایط بحرانی رسیده است.

بنا به گفته یکی از مقامات این شرکت، در حال حاضر شرکت ملی نفت لیبی توان تأمین امنیت کارکنان خود را نداشته و از وزارت دفاع این کشور برای محافظت از میادین نفتی لیبی در خواست کمک کرده است.

این شرکت اعلام کرده است که این احتمال وجود دارد که کارکنان بخش فنی این میادین به دلیل مشکلات امنیتی محل کار خود را ترک کنند.

در حال حاضر تولید نفت لیبی نسبت به بیش از 1.6 میلیون بشکه روزانه در سال 2011 به حدود یک پنجم رسیده است، به گونه ای که متوسط تولید نفت این کشور در ماه ژانویه سال جاری به 350 هزار بشکه در روز سقوط کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها