امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147130
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 89
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کاریکاتور معاصر ایران با 202 اثر از 202 کاریکاتوریست از 22 استان کشور که منتخب آثار کاریکاتور موضوعی و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کاریکاتور معاصر ایران با 202 اثر از 202 کاریکاتوریست از 22 استان کشور که منتخب آثار کاریکاتور موضوعی و چهره از کارتونیست های نسل های مختلف را به نمایش می گذارد.
رخدادها و اتفاقات سال های اخیر مانند قیمت نفت، جنگ و خشونت در منطقه و جهان، چهره‌های سیاسی بین‌المللی مانند کاترین اشتون، معمر قذافی، نتانیاهو سوژه هایی است که در بخش کاریکاتور جشنواره تجسمی فجر دیده می‌شود.

آثاری از سید مسعود شجاعی طباطبایی، کامبیز درم بخش، جواد علیزاده، داوود شهیدی، سعید صادقی، احمد عربانی، محمدعلی بنی اسدی، فیروزه مظفری، جمال رحمتی، بهرام عظیمی، مسعود ضیایی زرد خشویی، بهمن عبدی، هادی حیدری، اسماعیل عباسی  و علیرضا ذاکری در رشته کاریکاتور جشنواره تجسمی فجر حضور دارند.

کتاب کاریکاتور معاصر ایران شامل آثار کاریکاتور هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر تا پایان جشنواره منتشر خواهد شد.

هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، سفال، مجسمه سازی، پوستر، کاریکاتور، عکاسی و تصویرسازی از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری انجمن ها و نهادهای هنری و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر از 14 بهمن ماه  آغاز شده است و تا 12 اسفندماه ادامه دارد.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها