امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147137
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، این فیلم ظنزآمیز را راهول دولاکیا بر اساس فیلم نامه ای از خودش و هاریت شارما کارگردانی خواهد کرد. داستان ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، این فیلم ظنزآمیز را راهول دولاکیا بر اساس فیلم نامه ای از خودش و هاریت شارما کارگردانی خواهد کرد. داستان «رئیس» در باره یک دزد بی رحم و باهوش است که پس از سرقت هایش، ردپایی از خود به جا نمی گذارد. اما وقتی یک پلیس شجاع به دنبال او می افتد، مشکلات این دزد آغاز می شود.

شاهرخ خان در فیلم تازه خود، در نقش کاراکتر دزد بازی می کند. هنوز بازیگر نقش پلیس فیلم انتخاب نشده است. منابع نزدیک به «رئیس» می گویند این نقش را یکی از بازیگران بسیار مطرح سینمای هند به عهده خواهد گرفت.

تا به حال، نوازالدین صدیق بازیگر غیرمتعارف سینمای هند و ماهیرا خان برای بازی در کنار شاهرخ خان انتخاب شده اند. قبل از این قرار بود سونم کاپور هم در فیلم باشد. ولی ماهیرا خان جای او را گرفت.

راهول دولاکیا از سال 2002 تا به حال، پنج فیلم سینمایی را کارگردانی کرده که هیچ یک از آن ها سروصدای زیادی در جدول گیشه نمایش سینماهای هند نکرده است.

به همین دلیل، انتخاب او برای کارگردانی فیلم تازه شاهرخ خان باعث بحث و جنجال زیادی شده است. رسانه های گروهی در همین رابطه می پرسند چرا وی برای کارگردانی «رئیس» انتخاب شده است.

سازندگان فیلم می گویند قصد دارند آن را برای نمایش عمومی در سال جاری میلادی آماده کنند. اما اهل فن بعید می دانند آن ها بتوانند چنین کاری کنند.

شاهرخ خان برای سال جاری میلادی کمدی درام «فن/طرفدار» را به روی پرده سینماهای هند می فرستد. او در این فیلم در دو نقش متفاوت بازی کرده است. داستان این فیلم در فیلم در شهر بمبئی و در دنیای سینمای بالیوود اتفاق می افتد.

تماشاگران سینما در سال 2014 درام اکشن «سال نو مبارک» را از وی دیدند. این فیلم بالای 200 کرور (حدود 36 میلیون دلار) در هند فروش کرد و لقب یکی از موفق ترین محصولات سال بالیوود را گرفت.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار